ZaradnyPolak TurystykaZaradnyPolak

NAJBARDZIEJ ROMANTYCZNE MIEJSCA W EUROPIE

Opublikowano:10-10-2018

Wróć do spisu artykułów


 

Znajdź Swoją drugą połowę i spędźcie razem niesamowite wakacje w najbardziej romantycznych miejscach w Europie.

Sprawdź nasze romantyczne propozycje:

Santorini.

Śnieżnobiałe domy i błękitne niebo w tle? Trudno wyobrazić sobie miejsce, które będzie lepsze na romantyczną wycieczkę z bratnią duszą. Oglądaj wschodzące słońce, podziwiaj niesamowity błękit nieba, pływaj w czystym morzu, opalaj się na wulkanicznej plaży, podziwiaj zachód słońca z balkonu, przy lampce greckiego wina. 

Cinque terre.

Pięć wiosek na wybrzeżu morza Środziemnego, otoczonych wzgórzami. Fascynujące widoki kolorowych budynków i dzikiego morza. Zwiedzajcie razem wioski pociągiem, bądźcie gotowi na spacer wąskimi uliczkami. Wynajmijcie łódź i róbcie wspólne zdjęcia tego wyjątkowego miejsca z wody. Nie zapomnijcie wypróbować specjalnego szlaku, który łączy wioski i nazywa się Via dell'Amore. Ten spacer miłosny sprawi, że randki w Europie będą wyjątkowe!

Budapeszt.

Zakochani mówią, że to miasto jest jeszcze bardziej romantyczne niż Paryż. Powinniście koniecznie się tam wybrać razem i sprawdzić! Jest tu wiele pięknych mostów i fascynująca architektura. Co więcej, jedzenie i zakupy nie są bardzo drogie. A widoki na miasto z góry, zarówno w dzień, jak i w nocy są niezapomniane!

Paryż.

Romantyczna randka nie może zignorować tego miłosnego miasta. Paryż ma wszystko dla Twojego europejskiego randkowania. Wspaniałe jedzenie z najlepszym winem na świecie, zielone parki z wygodnymi krzesłami, najlepsze miejsca do odwiedzenia - muzea, teatry, zabytki architektury. Miłość jest w powietrzu ze smakiem rogalików i czekolady! 

Jeśli marzysz o romantycznej wycieczce do jednego z tych miejsc, możesz zarejestrować się, stworzyć swój własny profil i rozpocząć poszukiwanie swojej drugiej połówki za pomocą jednego kliknięcia! NASI TURYŚCIBooking.com
zaradnypolak
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Back to top